Top 6 Puck Screen 58mm – Wielorazowe filtry do kawy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Normcore

#ad

58,5 mm, wielokrotnego użytku kontaktowe sitko prysznicowe z uchwytem silikonowym, ze stojakiem, grubość 1,7 mm/1,0 mm, kompatybilne z ekspresem do espresso z, Normcore Sitko do krążka, 2 sztuki

#ad
Normcore #ad - Jeśli dawka mielenia kawy jest większa i bardzo drobna, 7 mm lub 1 mm grubości? - Zaleca się wybór grubości 1, 7 mm, zaleca się wybór grubości 1 mm. Trwały stojak – wykonany z silikonu przeznaczonego do kontaktu z żywnością na przybory kuchenne, atrakcyjny stojak nadaje ekranowi krążka perfekcyjnego wykończenia.

Zrób lepsze espresso: utrzymuje głowicę zaparzającą w czystości. 1, jeśli dawka mielenia kawy jest normalna, co nie wpływa negatywnie na normalną ekstrakcję. Może utrzymać ekran w 2 pozycjach pionowo. Idealnie nadaje się do warzenia espresso: sitko do kawy ze stali nierdzewnej jest idealnym uzupełnieniem espresso. Pomaga uzyskać gładsze, bardziej równomierne i zrównoważone ekstrakcje, co prowadzi do większej zawartości tłuszczu w espresso i łagodniejszego smaku kawy.

Praktyczny i praktyczny – do stosowania bezpośrednio z otworu, miękki silikonowy stojak, może utrzymać ekran w pionie. Sitko pomaga poprawić dystrybucję wody i jednocześnie eliminuje kanalizację. Odporny na zużycie i trwały, można go łatwo wyprać, gdy się zabrudzi. Elastyczny, który nie rysuje.
MarkaNormcore #ad
ProducentNormcore #ad
Wysokość0.07
Długość2.1
Waga0.04
Szerokość2.1
Numer części2 Packs 58.5mm Puck Screen with Stand
Model2 Packs 58.5mm Puck Screen with Stand

2. Normcore

#ad

Normcore 51 mm Puck sitko/filtr/sitko do espresso dolne sitko prysznicowe/sitko kontaktowe, stal nierdzewna 316

#ad
Normcore #ad - Utrzymuje głowicę zaparzającą w czystości – chroni głowicę zaparzającą przed zasysaniem mąki kawowej, gdy dźwignia jest podniesiona. Wskazówka: ze względu na masę termiczną sita zaleca się umieszczenie go w sitku i zablokowanie krótko przed włączeniem regulatora podgrzewania. Atwa do czyszczenia – wystarczy spłukać pod bieżącą wodą, aby usunąć wszelkie zabrudzenia z wnętrza. Idealne uzupełnienie do zaparzenia espresso – poprawa dystrybucji wody i eliminuje tworzenie się kanałów.
MarkaNormcore #ad
ProducentNormcore #ad
Wysokość0.07
Długość2
Waga0.04
Szerokość2
Numer częściNormcore Puck Screen
ModelNormcore Puck Screen

3. Haofy

#ad

Filtr kontaktowy wielokrotnego użytku, akcesoria do kawy 51 mm, 1,7 mm, dolne sitko prysznicowe, Sitko do kawy, 100 μm, sitko do kawy, sitko do espresso

#ad
Haofy #ad - Dobre filtrowanie to sitko do kawy z wielowarstwową spiekanością, wyjątkowym wykonaniem, wysoką wytrzymałością i dobrym działaniem filtra jest odpowiednie do przepływu wody pod ciśnieniem.

Praktyczne akcesorium do kawyten dodatek do kawy jest łatwy w montażu i demontażu, może pomóc w przygotowaniu pysznych i pachnących napojów do kawy. Stabilny w użyciu sitko do kawy jest wykonane ze stali nierdzewnej o jakości przeznaczonej do kontaktu z żywnością, która jest niezawodna i stabilna do długotrwałego użytkowania. Do wielokrotnego użytkuten filtr do kawy jest odporny na wysokie temperatury i nadaje się do wielokrotnego użytku, można go wielokrotnie czyścić, co nadaje się do codziennego użytku.

50 μm dokładności filtracji dzięki dokładności filtra 50 μm ta dolna ścianka prysznicowa sitka może pomóc w wspieraniu pełnej ekstrakcji zmielonej kawy, która nadaje się do różnych sitek ekspresów do kawy.
MarkaHaofy #ad
ProducentHaofy #ad
Numer częściHaofy4t8qwv63rs172-11

4. Mellbree

#ad

Grubość 150 μm, Puck Screen 58,5 sitko do puck Mellbree 2 sztuki spiekane filtry do kawy espresso, stal nierdzewna 316, Puck Screen 58 mm, 1,7 mm, wielokrotnego użytku, akcesoria do sitka, nierdzewne

#ad
Mellbree #ad - Atwe do czyszczenia: sitko do espresso 58 mm zapobiega przywieraniu fusów do głowicy parzenia, utrzymuje filtr prysznicowy w czystości i oszczędza dużo czasu podczas czyszczenia. Ten filtr sitkowy to idealny prezent dla miłośników kawy. Lepszy smak: ekran puck screen 58 mm ma płaską powierzchnię i równomierny rozmiar porów, co poprawia rozprowadzanie wody i zmniejsza prawdopodobieństwo rozprysków.

Wszechstronne zastosowanie: krążek do espresso może być używany w wielu różnych miejscach – w domu, w kawiarni, w biurze, w restauracji, cukierni i wielu innych miejscach. Wskazówka: przed zakupem należy upewnić się, w kuchni, że rozmiar jest zgodny z Twoim ekspresem do kawy. Zakres dostawy: nasz zestaw zawiera 2 sitka o średnicy 58, 5 mm. Sitko do krążka 58 mm z drobnymi porami i wielowarstwową konstrukcją spiekania wspomaga pełną ekstrakcję zmielonej kawy i wzmacnia aromat kawy.

Sitko ekspresu do kawy można łatwo wyczyścić pod kranem, aby usunąć wszystkie pozostałości wewnątrz. Wysokiej jakoŚci materiaŁ: w porównaniu z innymi podobnymi produktami, nietoksyczny, nasz ekran puck screen 58. 5 jest wykonany ze stali nierdzewnej 316 przeznaczonej do kontaktu z żywnością, przyjazny dla środowiska i trwały, 7 mm Ponadto Mellbree Espresso Puck jest bezpieczny, która ma grubość 1, można go myć bezpośrednio w wodzie i ponownie używać.
MarkaMellbree #ad
Producentmell #ad
Numer częścimell-2-3
Modelmell-2-3

5. NOTSEK

#ad

Stal nierdzewna 304, sitko do kawy, do sitka, akcesoria do ekspresu do kawy, V2 0,8 mm, NOTSEK Puck Screen sitko do espresso o grubości 51 mm, z akrylowym pudełkiem do przechowywania

#ad
NOTSEK #ad - Pozwala na bezproblemowe utrzymanie idealnej ilości kawy. Cienka grubość ekran puck screen o grubości 0, 8 mm nie wymaga świadomego zmniejszenia ilości kawy. Oznacza to, że możesz cieszyć się kawą bez poświęcania dużo czasu i energii na konserwację i czyszczenie głowicy parzenia.

Jedna warstwa ma mały otwór 0, upewnij się, 8 mm. Po włożeniu krążka do sitka, że duży otwór jest skierowany ku górze, podczas gdy druga ma duży otwór 1, 3 mm, aby gorąca woda szybciej rozprowadzała się w kawie i poprawiła wydajność ekstrakcji. Stabilna ekstrakcja rozkład porów sitka 51 mm jest równomierny i może skutecznie zmniejszyć channeling. Dzięki temu poprawia się ogólna równomierność ekstrakcji. Podwójna struktura puck strainer 51 mm jest wyposażony w podwójną strukturę.

Zachowaj czystość sitko do krążka skutecznie oddziela zmieloną kawę od głowicy zaparzającej i zapobiega gromadzeniu się zmielonej kawy. Wysokiej jakości materiał puck screen jest wykonany ze stali nierdzewnej 304 przeznaczonej do kontaktu z żywnością, która zapewnia jakość i trwałość oraz zapewnia wysoką jakość kawy przez długi czas. Możesz spodziewać się stabilnej i pysznej kawy.
MarkaNOTSEK #ad
ProducentNOTSEK #ad
Wysokość0.37
Długość2.56
Waga0.07
Szerokość2.56
Numer częściV2 PS-51
ModelV2 PS-51

6. verybarista

#ad

Barista Pro, Bambino, Bambino Plus, IMS Precision 20 g kosz filtrujący B62.52TH26E kompatybilny z ekspresami do espresso Breville Sage Express

#ad
verybarista #ad - Do ubijaków 53 – 53, 5 mm i bezdennych sitek. Pasuje do ekspresów do kawy breville Sage 54 mm Express, Bambino Plus, Bambino, Barista Pro. Ims precision, filtr konkurencyjny ekran kosza B62. 52th26e. 583 otwory, płaskie dno, stal nierdzewna Aisi 304. Podwójne espresso, 5 g, 17-20, 5 mm, szerokość 62, wysokość 26 mm.
Markaverybarista #ad
Producentverybarista #ad
Wysokość2
Długość3
Szerokość3
Numer częściB62.52TH26E
ModelB62.52TH26E