Top 10 Brake DISC Set Front – Dyski tarczy hamulcowej do samochodu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. PRINER work+parts

#ad

AN111, Pakiet inspekcyjny ATE Zestaw hamulcowy wraz z tarczami hamulcowymi i okładzinami hamulcowymi na przód i tył, w zestawie rękawice montażowe Priner, 100% pasuje do Twojego pojazdu

#ad
PRINER work+parts #ad - Do: seat alhambra, seat alteca, Seat Leon, Seat Altea, Seat Toledo. Artykuł pasuje na zobacz zdjęcia m. In. Ate stawia wyłącznie na sprawdzoną i stosowaną na całym świecie jakość, na której można polegać w 100%. W tym celu wystarczy kliknąć naszą nazwę sprzedawcy "oelshop24-de".

Doskonała obsługa klienta? artykuły mają absolutną jakość premium, dzięki czemu ty i twój pojazd będziecie w pełni zadowoleni z dostarczonego towaru. Jeśli jednak dojdzie do problemu, nasz dział obsługi klienta jest zawsze do Państwa dyspozycji. Ale nie u nas: jeśli twój pojazd jest pokazany na górze listy pojazdów Amazon, części będą w 100% pasować. Jakość ate? marka ate producenta continental ma ponad 100-letnie doświadczenie w produkcji hamulców i ustanawia standardy jakości, innowacji i zrozumienia systemu. Skorzystaj z doświadczenia jednego z najbardziej znaczących na świecie dostawców motoryzacyjnych i specjalistów od hamulców.

Duży zakres dostawy: w pakiecie inspekcyjnym znajduje się oryginalny zestaw hamulcowy ATE wraz z tarczami hamulcowymi i okładzinami hamulcowymi przednimi i tylnymi oraz rękawicami montażowymi Priner. Jeśli nie jesteś pewien, skontaktuj się z nami, klikając naszą nazwę sprzedawcy "oelshop24-de". Darmowy serwis kontrolny? w branży części samochodowych jako użytkownik końcowy często trudno jest znaleźć odpowiednie części.
MarkaPRINER work+parts #ad
ProducentATE #ad
Numer części100042

2. KONGZEE

#ad

Pakiet inspekcyjny ATE zestaw hamulców wraz z tarczami hamulcowymi Ø 256 mm i okładzinami hamulcowymi z przodu, w zestawie rękawice montażowe Priner, 100% pasuje do Twojego pojazdu, AN172

#ad
KONGZEE #ad - Ate stawia wyłącznie na sprawdzoną i stosowaną na całym świecie jakość, na której można w 100% polegać. ArtykuŁ pasuje zobacz na zdjĘciu u. A. Jeśli jednak wystąpi jakiś problem, nasza obsługa klienta jest zawsze do Twojej dyspozycji. Ale nie u nas: jeśli twój pojazd jest na górze listy pojazdów Amazon jako odpowiedni, skontaktuj się z nami, części będą w 100% pasować.

Duży zakres dostawy: w pakiecie inspekcyjnym znajduje się oryginalny zestaw hamulców ATE wraz z tarczami hamulcowymi 256 mm i okładzinami hamulcowymi z przodu oraz rękawicami montażowymi Priner. Doskonała obsługa klienta? artykuły mają absolutną jakość premium, dzięki czemu ty i twój pojazd będziecie w pełni zadowoleni z dostarczonego towaru. JakoŚĆ ate ? marka ate producenta continental posiada ponad 100-letnie doświadczenie w produkcji hamulców i wyznacza standardy jakości, innowacyjności i zrozumienia systemu.

Do: vw bora, vw golf 4, skoda fabia, vw bora variant, Skoda Rapid, VW Polo 9N, skoda octavia i, vw fox, vw polo 6r, Skoda Roomster i wielu innych. Jeśli nie jesteś pewien, klikając na naszą nazwę sprzedawcy "oelshop24-de". Bezpłatna usługa kontrolna ? w branży części samochodowych użytkownicy końcowi często trudno jest znaleźć odpowiednie części. W tym celu wystarczy kliknąć na naszą nazwę sprzedawcy "oelshop24-de". Skorzystaj z doświadczenia jednego z najważniejszych na świecie dostawców samochodów i specjalistów od hamulców.
MarkaKONGZEE #ad
ProducentATE #ad
Numer części100018

3. Generic

#ad

Pakiet inspekcyjny ATE zestaw hamulców wraz z tarczami hamulcowymi Ø 288 mm i okładzinami hamulcowymi z przodu, AN172, 100% pasuje do Twojego pojazdu, w zestawie rękawice montażowe Priner

#ad
Generic #ad - Jeśli nie jesteś pewien, klikając na naszą nazwę sprzedawcy "oelshop24-de". Duży zakres dostawy: w pakiecie inspekcyjnym znajduje się oryginalny zestaw hamulców ATE wraz z tarczami hamulcowymi 288 mm i okładzinami hamulcowymi z przodu oraz rękawicami montażowymi Priner.

Doskonała obsługa klienta? artykuły mają absolutną jakość premium, dzięki czemu ty i twój pojazd będziecie w pełni zadowoleni z dostarczonego towaru. Ale nie u nas: jeśli twój pojazd jest na górze listy pojazdów Amazon jako odpowiedni, skontaktuj się z nami, części będą w 100% pasować. Skorzystaj z doświadczenia jednego z najważniejszych na świecie dostawców samochodów i specjalistów od hamulców. JakoŚĆ ate ? marka ate producenta continental posiada ponad 100-letnie doświadczenie w produkcji hamulców i wyznacza standardy jakości, innowacyjności i zrozumienia systemu.

Do: vw golf 5, vw golf plus, vw scirocco, vw golf 6, vw golf 7, vw jetta, VW Sportsvan, VW Touran i wielu innych. Jeśli jednak wystąpi jakiś problem, nasza obsługa klienta jest zawsze do Twojej dyspozycji. Ate stawia wyłącznie na sprawdzoną i stosowaną na całym świecie jakość, na której można w 100% polegać. ArtykuŁ pasuje zobacz na zdjĘciach m. In. W tym celu wystarczy kliknąć na naszą nazwę sprzedawcy "oelshop24-de".
MarkaGeneric #ad
ProducentATE #ad
Numer części100025

4. Brembo

#ad

Brembo 09.7011.11 Przednia tarcza hamulcowa z lakierem UV, liczba 2

#ad
Brembo #ad - Rednica zewnętrzna mm 256; grubość znamionowa mm 22; grubość minimalna mm 19. Lakierowanie uv bez rozpuszczalników zapewnia wysoką odporność na korozję i chroni przy tym środowisko. Wytłoczone na dzwonku oznaczenie umożliwia ponadto natychmiastową kontrolę minimalnej grubości. Dołączone śruby mocujące zapewniają prostszy, wydajny i bezpieczny montaż. Eliwo z dużą zawartością węgla w celu zminimalizowania wibracji i hałasu, jak również dla najwyższej wydajności i poprawy komfortu jazdy.
MarkaBrembo #ad
ProducentBrembo S.p.A. #ad
Wysokość3.86
Długość11.02
Waga23.61
Szerokość10.55
Numer części09.7011.11
Model09.7011.11
Gwarancja2 lata ustawowej gwarancji

5. Brembo

#ad

Brembo 08.A759.11 COATED DISC LINE tarcza hamulcowa, para

#ad
Brembo #ad - Brembo części zamienne, spełniają lub przewyższają wymagania dotyczące oryginalnego wyposażenia. Dołączone śruby mocujące zapewniają prostszy, efektywny i bezpieczny montaż. Rednica zewnętrzna mm 300; grubość znamionowa mm 12; grubość minimalna mm 10 .
MarkaBrembo #ad
ProducentBrembo S.p.A. #ad
Wysokość1.42
Długość11.81
Waga11.92
Szerokość11.81
Numer części08A75911
Model08.A759.11

6. Brembo

#ad

Brembo tarcza hamulcowa 09.8695.75 Brembo Max Line – para

#ad
Brembo #ad - Brembo max zapewnia wyższą skuteczność hamowania przy każdej pogodzie. Kompleksowe testy na stanowiskach testowych oraz próby jazdy w najbardziej ekstremalnych warunkach zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Rednica zewnętrzna mm 266; grubość znamionowa mm 22; grubość minimalna mm 20 .
MarkaBrembo #ad
ProducentBrembo S.p.A. #ad
Wysokość3.39
Długość10.94
Waga22.95
Szerokość10.94
Numer części09.8695.75
Model09.8695.75

7. febi bilstein

#ad

Febi bilstein 22835 komplet tarcz hamulcowych 2 tarcze hamulcowe na przednią oś

#ad
febi bilstein #ad - W celu potwierdzenia kompatybilności z pojazdem, należy użyć identyfikatora pojazdu znajdującego się na górze strony. Nadaje się do: mitsubishi: Colt VI, Smart: Forfour BM 454.

Należy zwrócić uwagę na wszelkie możliwe ograniczenia. Oryginalna część zamienna marki febi bilstein – wyprodukowana w Niemczech. M. In. Numer oe tylko dla porównania: smart: 454 420 00 01, Mitsubishi: 4605A068S1. Grubość tarczy hamulcowej: 25 mm, wysokość lub grubość: 46 mm, powierzchnia: olejowana i powlekana, waga: 5, strona montażu: oś przednia, rodzaj tarczy hamulcowej: wentylowana wewnątrz, minimalna grubość tarczy hamulcowej: 21, liczba otworów: 4, 5 mm, średnica zewnętrzna: 256 mm, 2 kg.
Markafebi bilstein #ad
ProducentFerdinand Bilstein GmbH + Co. KG #ad
Wysokość4.17
Długość8.87
Waga11.46
Szerokość6.31
Numer części22835
Model22835

8. Generic

#ad

100% pasuje do Twojego pojazdu, Pakiet inspekcyjny ATE zestaw hamulców wraz z tarczami hamulcowymi Ø 256 mm i okładzinami hamulcowymi z przodu, AN166, w zestawie rękawice montażowe Priner

#ad
Generic #ad - Duży zakres dostawy: w pakiecie inspekcyjnym znajduje się oryginalny zestaw hamulców ATE wraz z tarczami hamulcowymi 256 mm i okładzinami hamulcowymi z przodu oraz rękawicami montażowymi Priner. Bezpłatna usługa kontrolna ? w branży części samochodowych użytkownicy końcowi często trudno jest znaleźć odpowiednie części.

Do: audi a1, seat leon, audi a3 8l, seat toledo, Seat Ibiza, Audi A1 Sportback, seat cordoba, Skoda Fabia i wielu innych. Artykuł pasuje do zdjęć m. In. Skorzystaj z doświadczenia jednego z najważniejszych na świecie dostawców samochodów i specjalistów od hamulców. W tym celu wystarczy kliknąć na naszą nazwę sprzedawcy "oelshop24-de". Ate stawia wyłącznie na sprawdzoną i stosowaną na całym świecie jakość, na której można w 100% polegać. Jeśli jednak wystąpi jakiś problem, nasza obsługa klienta jest zawsze do Twojej dyspozycji.

Ale nie u nas: jeśli twój pojazd jest na górze listy pojazdów Amazon jako odpowiedni, części będą w 100% pasować. JakoŚĆ ate ? marka ate producenta continental posiada ponad 100-letnie doświadczenie w produkcji hamulców i wyznacza standardy jakości, innowacyjności i zrozumienia systemu. Doskonała obsługa klienta? artykuły mają absolutną jakość premium, dzięki czemu ty i twój pojazd będziecie w pełni zadowoleni z dostarczonego towaru. Jeśli nie jesteś pewien, skontaktuj się z nami, klikając na naszą nazwę sprzedawcy "oelshop24-de".
MarkaGeneric #ad
ProducentATE #ad
Numer części100012
Model100012

9. febi bilstein

#ad

Febi bilstein 23240 tarcza hamulcowa tylna, 2 sztuki

#ad
febi bilstein #ad - Niski poziom hałasu: najnowocześniejsza metoda redukcji szumów. Najwyższy poziom bezpieczeństwa od pierwszego etapu i maksymalną moc hamowania również przy wysokich temperaturach.

Artykuły m. Pozostałe właściwości tarcz hamulcowe znajdą Państwo w opisie produktu. In. Pasuje do modelu seat: altea 5p, scirocco 13; audi: a3 8p; skoda: octavia 1z, toledo iii 5p; vw: caddy 3 2k, leon 1P, Golf 5 1K, golf 6 5k, Golf 6 52, Crossgolf 5M, golf 6 aj, Golf 6 51, Caddy 4 2C, Golf 5 5M, Eos 1F, Yeti 5L. Atwy montaż dzięki idealnemu dopasowaniu. Oryginalna część zamienna febi bilstein. Maksymalna wydajność: najkrótsza droga hamowania bez względu na na warunkach eksploatacji i warunki atmosferyczne.
Markafebi bilstein #ad
ProducentFerdinand Bilstein GmbH + Co. KG #ad
Wysokość2.31
Długość7.05
Waga7.76
Szerokość4.88
Numer części23240
Model23240
Gwarancjaustawowy

10. Brembo

#ad

Brembo 09.A968.24 Tarcza hamulcowa, para

#ad
Brembo #ad - Rednica zewnętrzna mm 258; grubość znamionowa mm 23; grubość minimalna mm 21. Brembo części zamienne, spełniają lub przewyższają wymagania dotyczące oryginalnego wyposażenia.
MarkaBrembo #ad
ProducentBrembo S.p.A. #ad
Wysokość3.15
Długość10.94
Waga25.57
Szerokość10.71
Numer części09A96824
Model09.A968.24